logo_white.png

RÁMCOVÁ SMLOUVA

Plánujete inzerovat častěji? Chcete platit souhrnně v jedné platbě? Chcete ještě lepší podmínky? Pak právě pro Vás máme řešení v podobě Rámcové smlouvy. Ta Vám zajistí všechny uvedené výhody a ještě něco navíc.

Rámcová smlouva Vám zajistí svobodu při využívání Oslovíme.cz. Nebudete muset řešit každou objednávku zvlášť, od jejího vytvoření po úhradu platby. Jednoduše si vytvoříte nový inzerát a po konci kalendářního měsíce obdržíte souhrnnou fakturu za všechny inzeráty, které jste v předcházejícím měsíci zveřejnili. Neplatíte žádné měsíční poplatky, pouze to, co opravdu využíváte.

BEZKONKURENČNÍ CENA INZERCE

V případě Rámcové smlouvy Vám nabízíme Oslovíme.cz ještě výhodněji. Velmi výrazně ušetříte oproti samostatné inzerci na jednotlivých portálech. 

Čím více budete využívat Oslovíme.cz, tím výhodnější podmínky získáte. Vaše požadavky a potřeby individuálně zhodnotíme a připravíme Vám nabídku na míru.

higher-saving.png
mobile-payment.png

SOUHRNNÁ FAKTURACE ZPĚTNĚ

Budete-li využívat Oslovíme.cz na základě Rámcové smlouvy, nemusíte řešit platbu každého objednaného inzerátu.

 

Vždy Vám zašleme jednu souhrnnou fakturu za objednávky uskutečněné v předcházejícím kalendářním měsíci.

KLIENTSKÁ ZÓNA

Připravili jsme pro Vás online portál, pomocí nehož si můžete spravovat Oslovíme.cz odkudkoliv a kdykoliv. Vytvoříme Vám profil, díky němuž získáte snadný přístup ke všem svým inzerátům. O své personální inzerci tak budete mít dokonalý přehled.

 

Vytvoříte si zde další nové objednávky, uvidíte online statistiky a budete mít na jednom místě všechny reakce uchazečů.

recruitment-portal.png
simple-process.png

ZJEDNODUŠENÍ PROCESU

Díky využívání Klientské zóny dosáhnete výrazné časové úspory a oproti běžným objednávkám v našem e-shopu ušetříte až polovinu času.

Zadání nového inzerátu zvládnete snadno a v jednom kroku. V případě opakovaného zadávání podobných inzerátů můžete využít funkci kopírování existujících inzerátů. Stačí pár úprav a nový inzerát máte hned hotový.

Máte zájem o Rámcovou smlouvu? Potřebujete více informací?

Společně Oslovíme ty správné uchazeče.