logo_white.png

JAK TO FUNGUJE?

Oslovíme.cz jsme připravili tak, aby pro Vás bylo zřízení a používání co nejjednodušší. Nebudete muset trávit čas složitým vytvářením profilů na různých portálech a znovu na nich zveřejňovat ty samé inzeráty. Vše zařídíte z jednoho centra inzerce. Navíc Vám s tvorbou nabídek práce pomohou naši profesionálové, kteří Vám budou neustále k dispozici. 

A jak to celé bude dlouho trvat? Inzerát zveřejníme nejpozději v následující den po připsání platby. Mezitím si můžete s našim specialistou odladit znění inzerátu, což zveřejnění urychlí.

OBJEDNÁNÍ OSLOVÍME!

1.

Inzerce s Oslovíme.cz již nemůže být jednodušší. Stačí, když si v sekci Objednávka zvolíte variantu, kterou si přejete využít.

Zobrazí se Vám formulář, ve kterém vyplníte základní informace o Vaší firmě, název poptávané pozice a počet krajů.

Jakmile objednávku potvrdíte, dostanete e-mailem její shrnutí.

 

2.

PLATBA A TVORBA INZERÁTU

Následně Vám zašleme informace o platbě a odkaz na šablonu inzerátu. Služba bude realizovaná po připsání dané částky na náš bankovní účet.

Platbu je možné zatím provést pouze prostřednictvím bankovního účtu. Připravujeme rozšíření o další platební metody. Brzy tak budete moci platit např. kartou ihned po objednání.

Do šablony inzerátu zadáte detaily o pracovní pozici, kterou chcete obsadit. Můžete si zobrazit náhled inzerátu přesně tak, jak ho uvidí uchazeči.

 

3.

PODPORA PROFESIONÁLŮ

Po uhrazení objednávky vyhodnotí Váš inzerát naši profesionálové a navrhnou doporučení na jeho úpravy. Budou Vám neustále k dispozici a můžete se na ně obrátit s jakýmikoliv dotazy.

Konečná podoba znění inzerátu je ale samozřejmě na Vás.

 

4.

ZVEŘEJNĚNÍ INZERÁTU

Jakmile bude podoba inzerátu odsouhlasena, zveřejníme ho za Vás na největších pracovních portálech a sociálních sítích.

Inzerát bude zveřejněn celý měsíc, kromě sítě LinkedIn, kde bude vystaven 7 dní. Na sociálních sítích bude podpořen pomocí placené reklamy

Zároveň Vám poskytneme statistický report, který zašleme nejprve po 14 dnech od zveřejnění, následně i souhrnný po ukončení inzerce.

 

5.

REAKCE UCHAZEČŮ

Ze všech portálů a sociálních sítí směřují reakce uchazečů přímo k Vám. V centru inzerce je navíc máte stále uložené a můžete se k nim kdykoliv dostat.

Informace o uchazečích jsou kompletní včetně kontaktních údajů a životopisu. Vám stačí už jen vybrat si některé z nich a pozvat je na pohovor.

Věříme, že díky Oslovíme.cz najdete nového zaměstnance.

 

My jsme připraveni, co Vy? Společně Oslovíme ty správné uchazeče.