Inzerujte volná pracovní místa jednoduše napříč internetem

1

Z        MÍSTA

4

PRACOVNÍ PORTÁLY

950 000

ZOBRAZENÍ MĚSÍČNĚ

70%

ÚSPORA NÁKLADŮ

Potřebujete zveřejnit pracovní inzerát?

Jak zajistit, aby zájemci o zaměstnání Vaši nabídku sami a snadno našli, nebo aby se jim dokonce sama nabízela? Jak je správně oslovit podle typu profese nebo věkové kategorie? Nechte to na profesionálech, kteří denně vystavují desítky až stovky inzerátů. Využijte naše unikátní know-how a ušetřete čas i prostředky.

Díky Oslovíme.cz získáte rozsáhlou podporu a zvýšíte účinnost Vaší personální inzerce. Společně s námi vystavíte nabídky volných míst na nejnavštěvovanějších pracovních portálech. Součástí je i využití předplacené reklamy na sociálních sítích, která zájemce postupně nasměruje na detail inzerátu. Reakce uchazečů ze všech zdrojů naleznete na jednom místě.

S produktem Oslovíme.cz jsme úspěšně inzerovali volné pracovní pozice na největších portálech práce v ČR za skutečně bezkonkurenční cenu na trhu. Oceňujeme jak profesionální přístup jejich specialistů, tak úsporu času.

Dagmar Mikulová

Finanční ředitelka

Oslovíme.cz jsme v naší firmě využili již několikrát a jsme velmi spokojení. Vše jsme vyřídili ve chvilce, z jednoho místa a za dobrou cenu.

Antonie Deusová

Vedoucí personálního a mzdového oddělení

Využíváme Oslovíme.cz pravidelně a jsme velmi spokojeni. Za výrazně menší náklady máme jednu inzerci všude, a navíc se kdykoliv můžeme obrátit na tým skvělých profesionálů.

Martina Kotyzová

Asistentka HR

 

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Máte-li dotazy nebo potřebujete s něčím poradit, můžete se na nás obrátit na uvedených kontaktech.

DP WORK s.r.o.

Vodičkova 791/41

110 00 Praha 1

IČ: 27944719

DIČ: CZ27944719

  • Facebook DP WORK
  • Facebook DP WORK
  • LinkedIn DP WORK